Держпродспоживслужба: Перевірено 180 об'єктів в Умані, де обслуговують паломників. Порушення виявлені на 30 % об'єктів

Як інформують у Черкаській ОДА, фахівці Уманського управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області протягом липня-серпня перевірили 189 об’єктів нагляду, які задіяні в обслуговуванні паломників на Рош га-Шана та розміщені у мікрорайонах компактного проживання і святкування, зокрема ринки, супермаркети, харчову промисловість, підприємства водопостачання, санітарного очищення, торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, заклади ресторанного господарства.
Держпродспоживслужба: Перевірено 180 об'єктів в Умані, де обслуговують паломників. Порушення виявлені на 30 % об'єктів
фото Держпродспоживслужби

Порушення у сферах санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів виявлені на 30% об’єктів. До адміністративної відповідальності притягнуто керівників 32-х об’єктів, решті надані пропозиції.

Досліджено: воду питну за мікробіологічними показниками – 79 проб, відхилення виявлено у 44,3%, за санітарно-хімічними показниками – 25 проб, відхилення – 8%; харчові продукти за мікробіологічними показниками – 12 проб, відхилень не виявлено, за санітарно-хімічними показниками – 9 проб, відхилень не виявлено; змиви – 30 проб, відхилення виявлено у 6,7 %.

Денис Сирцов

Провінція
02.09.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter