У міськраді Черкас вважають, що ситуацію з вивезенням великогабариту в Черкасах вдалося стабілізувати

За інформацією міськради Черкас, Анатолій Бондаренко провів нараду з питань благоустрою міста, зокрема щодо вивезення великогабаритного сміття.

Присутні розповіли про ситуацію із вивезення відходів, залучення додаткової техніки і працівників підприємств. У той же час, вони звернули увагу на безвідповідальність тих, хто незаконно здійснює вивіз великогабариту на сміттєві майданчики міста.

«Ми обслуговуємо Південно-Західний район, Митницю та частково центр. Всього 125 майданчиків. Раніше ми мали певне відставання у вивезенні сміття в окремих кварталах. Але роботи були активізовані: залучено додаткову техніку, працівників, застосовано нові методи роботи. Тож ситуацію вдалося стабілізувати», – зауважив директор «Черкаської служби чистоти» Ігор Слинько.
У міськраді Черкас вважають, що ситуацію з вивезенням великогабариту в Черкасах вдалося стабілізувати
фото ЧМР

В окремих районах ситуація стабілізується, але попереду ще багато роботи. І залишається багато питань до того, як працюють окремі підприємства.

– Ніхто не буде хвалити комунальні служби за своєчасний вивіз сміття. Це щоденна робота, яка повинна виконуватися. У той же час, у разі виникнення проблем, завжди будуть питання. І головний критерій оцінки – це реакція містян на зроблену роботу. Виходячи з під’їзду, наші жителі повинні бачити чисте подвір’я і своєчасно прибрані сміттєві майданчики, – наголосив Анатолій Бондаренко та дав доручення службам посилити роботу в окремих районах й забезпечити чистоту і благоустрій міста загалом.

Окрему увагу буде приділено роботі із дотримання громадянами правил вивозу сміття, зокрема йшлося про встановлення камер спостереження на сміттєвих майданчиках.

Денис Сирцов

Провінція
17.08.2021 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter