18-19 серпня в Черкасах проходитиме комплексна дезінфекція об'єктів водопостачання

Як інформує КП "Черкасиводоканал", з 18 до 19 серпня в Черкасах триватиме комплексна дезінфекція об’єктів водопостачання.

Хлоруватимуть резервуари чистої води, магістральних водогонів, розподільчих та внутрішньобудинкових мереж тощо. Упродовж двох днів споживати воду заборонено, використовувати можна лише для технічних потреб.

Дезінфекцію та чищення каналів водопостачання необхідно проводити відповідно до нормативних документів і показників води. Спочатку триває механічне чищення вручну всіх споруд та резервуарів чистої води, а потім – гіперхлорування. Водогінну мережу заповнюють підвищеними дозами хлору. Після цього здійснюється промивка чистою водою.

Черкасцям радять підготуватись до хлорування:

до початку проведення гіперхлорування необхідно зробити запас питної води на два дні;

у день гіперхлорування, 18 серпня, відкрити кран та спустити воду до появи запаху хлору. Це забезпечить ефективну дезінфекцію внутрішньобудинкових мереж;

після промивки мереж, 19 серпня, може бути тимчасове погіршення якості питної води: темний колір, іржа тощо. В такому випадку радять спустити воду поки вода не стане прозорою та без запаху хлору;

якщо є фільтр води, його необхідно зняти на період комплексної дезінфекції.

Кіндрат Булавін

Провінція
09.08.2021 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter