Черкаський районний суд визнав незаконність передачі в приватну власність двох ділянок землі на Будище-Свідівоцькій захисній дамбі

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, Черкаський районний суд визнав незаконність надання Свидівоцькою сільською радою у приватну власність громадянам двох земельних ділянок площею по 0,1 га кожна, загальною вартістю близько 1 млн грн, які розташовані на Будище-Свидівоцькій захисній дамбі р. Дніпро.

Земельні ділянки були перепродані, проте суд зобов’язав нового набувача повернути землі у користування та розпорядження територіальної громади.

Напередодні в іншій справі Черкаським апеляційним судом переглянуто та залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким визнано обґрунтованими доводи прокурора про незаконність надання у приватну власність земельної ділянки площею по 0,1 га, вартістю близько 0,5 млн грн, з того ж масиву переданих у приватну власність земельних ділянок.

Як підкреслюють у прокуратурі, очевидною є безперспективність оборудок із землями водного фонду оскільки на вимогу про їх повернення строк позовної давності не розповсюджується.
26.07.2021 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter