У Черкаській ОДА обговорили майбутнє очисних споруд у Черкасах

У Черкаській ОДА обговорили майбутнє очисних споруд у Черкасах У Черкаській ОДА пройшло засідання комісії з врегулювання проблемних питань у сфері екології підприємств водопостачання та водовідведення. На нараді під керівництвом заступника голови Черкаської ОДА Віктора Гусака йшлося про очисні споруди Черкас та їхнього балансоутримувача.

У нараді взяли участь представники обласної влади, КП «Черкасиводоканал», ПрАТ «Азот», Фонду державного майна України, міські та обласні депутати.

Директор Департаменту інфраструктури та житлово-комунального господарства Черкаської ОДА Сергій Чубань повідомив, що відповідно до наказу Фонду державного майна України від 20.05.2002 року №860 «Про передачу очисних споруд, які не належать до статутного фонду ВАТ Азот», очисні споруди безоплатно передали акціонерному товариству в оперативне управління, але належать до державної власності.

Щороку між КП «Черкасиводоканал» та ПрАт «Азот» укладався договір про надання послуг з очищення стічних вод, які надходять з Черкас через очисні споруди, що перебувають на балансі ПрАТ «Азот». У 2021 році між сторонами виникли розбіжності. КП «Черкасиводоканал» пропонує передати очисні споруди в комунальну власність міста.

«Для врегулювання даної ситуації варто, аби міські депутати розглянули на сесії передачу очисних споруд із державної власності в комунальну. Потому це питання потребує відпрацювання на законодавчому рівні. Фахівцям департаменту ЖКК Черкаської міської ради потрібно відпрацювати техніко-економічні питання. Рішення про зміну балансоутримувача прийматиме Кабінет Міністрів України згідно чинного законодавства», – сказав Сергій Чубань.
15.07.2021 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter