УСБУ: Жителя Городиша викрито на масштабному псуванні та забрудненні земель

УСБУ: Жителя Городиша викрито на масштабному псуванні та забрудненні земель За інформацією УСБУ в Черкаській області, СБУ викрила масштабне забруднення земель, екології Черкащини завдано збитків на понад 24 млн. грн.

На Черкащині Служба безпеки України викрила місцевого мешканця на масштабному забрудненні та псуванні земель. Екології регіону завдано збитків на понад 24 млн. грн.

За даними досудового слідства, у 2020 році житель міста Городище уклав договір з комерсантами на постачання небезпечних промислових відходів виробництва для власних потреб. Він придбав понад 500 тонн картонно-паперових відходів для виготовлення палетів. Зловмисник зберігав токсичні речовини на земельній ділянці без відповідної на те дозвільної документації.

Звалище знаходилось на території колишнього заводу, а небезпечні відходи зберігав під відкритим небом.

За висновками експертів, дії чоловіка призвели до тяжких наслідків із забруднення та псування земель. Судово-екологічна експертиза підтвердила суму завданих державі мільйонних збитків.

У межах кримінального провадження ч. 2 ст. 239 (забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

Викриття протиправної діяльності проводилося спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом Смілянської окружної прокуратури.
16.06.2021 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter