Прокуратура: Суд повернув у держвласність земельні ділянки Водного фонду біля Черкаської рибохорони, незаконно передані раніше в приватну власність

За результатами апеляційного перегляду Черкаським апеляційним судом набрали законної сили 2 рішення Черкаського районного суду, яким задоволено позовні заяви прокурора, спрямовані на визнання незаконним вибуття у приватну власність земельних ділянок прибережної захисної смуги і водного фонду Кременчуцького водосховища р. Дніпро та їх повернення державі.

Йдеться про земельні ділянки з масиву штучно створеного насипу поблизу Черкаської Рибоохорони, оборудки з якими набули значного суспільного резонансу.
Ще один такий позов задоволено Черкаським районним судом наприкінці травня.

Спірні земельні ділянки незаконно вибули у приватну власність для індивідуального дачного будівництва, чому передувала протиправна зміна їх цільового призначення з земель водного фонду на землі рекреації.

Вказане не залишилось поза увагою прокуратури, яка стала на заваді порушення інтересів держави та територіальної громади в частині доступу громадян до води та забезпечення належного режиму використання земель водного фонду. Ринкова вартість земель, які підлягають поверненню з приватної власності перевищує 2,5 млн грн.
03.06.2021 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter