На алеї Путейка в Черкасах висадили 35 сакур

На алеї Путейка в Черкасах висадили 35 сакур 35 молодих сакур висадили сьогодні уздовж алеї Путейка в Південно-Західному районі Черкас. Як інформують у міськраді Черкас, її прикрашатимуть дерева сорту «Shirotae».

Як розповів міський голова Анатолій Бондаренко, який оглянув хід робіт та поспілкувався із озеленювачами, сакури тут з’являться в межах виконання Програми соціально-економічного розвитку.

– Ми прагнемо облаштувати тут сучасний громадський простір та комфортну зону відпочинку, яка стала б окрасою усього Південно-Західного району, – коментує Анатолій Бондаренко. – Водночас, закликаю всіх, хто проводитиме тут час, цінувати та дбайливо ставитися до нашого спільного майна – майна громади міста.

За його словами, відповідно до умов договору, підприємство, яке надає послуги, здійснюватиме гарантійний догляд за сакурами впродовж року. У цей період його фахівці поливатимуть дерева, підживлюватимуть їх добривами та оброблятимуть захистом від шкідників.

У планах – продовжити висадку нових дерев на алеї Путейка. Уже найближчим часом тут з’явиться 42 платани іспанських, 3 клени Гіннала, 6 кущів ірги канадської, 75 кущів дерену білого, 300 кущів кизильника блискучого та ще 45 кущів спіреї сірої.
14.05.2021 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter