У міській раді Черкас відбулося обговорення проблеми облаштування вулиці Берегової

У міській раді Черкас відбулося обговорення проблеми облаштування вулиці Берегової Чи можливо створити пляж або зону відпочинку у Черкасах у районі площі 700-річчя на вул.Береговій, та що для цього потрібно? Як інформують у міськраді Черкас, ці питання обговорили у Черкаській міській раді депутати, які опікуються проблемами виборчого округу №6, на спільній нараді з представниками департаментів архітектури та містобудування, ЖКК і КП «Дирекція парків».

Депутат міської ради Геннадій Шевченко зазначив, що у районі цукрового заводу влітку відпочивають сотні містян, і завдання міської влади – дати їм можливість робити це із комфортом.

Депутат Любов Майборода зазначила, що є два шляхи, як забезпечити благоустрій цієї території: шляхом передання в оренду цієї ділянки через аукціон приватному інвестору або надання даній території статусу рекреаційної зони і передання на баланс комунальному підприємству.

Депутат міськради Надія Івашкова висловила думку, що опікуватися цією територією має виключно КП, адже це убезпечить від імовірного використання цієї ділянки не за призначенням.

Фахівці департаментів ЖКК і архітектури та містобудування відзначили, що по закону створити тут пляж буде неможливо через низку причин. А саме: промислова зона, наявність промислових стоків і надто сильна течія Дніпра. Натомість облаштувати на цій території сквер можна.

За результатами наради запланували підготувати і винести на розгляд сесії міської ради відповідні проекти рішень. Долю створення зони відпочинку біля води на вул.Береговій визначать депутати міської ради шляхом голосування на сесії.
07.05.2021 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter