Двох браконьєрів затримали екоінспектори в Сулинському заказнику

Двох браконьєрів затримали екоінспектори в Сулинському заказнику За словами начальника управління у Черкаській області Держекоінспекції Центрального округу Олександра Познякова саме спільні нічні рейди екологів і поліцейських ефективно діють проти браконьєрів, особливо під час нересту.

Особливо цинічно це виглядає коли ловлять рибу сітками в заказниках та в інших об’єктах природно-заповідного фонду. Саме тому в цей період інспектори працюють і вдень, і вночі - задля того, щоб зберегти водні ресурси та дати максимально віднереститись рибі.

...Під час нічного патрулювання прибережної зони ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Сулинський» , оперативною групою в складі інспекторів Черкаського управління Держекоінспекції Центрального округу та поліцейських водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області виявлено та затримано двох місцевих мешканців, які здійснювали незаконний вилов риби забороненими в цей час і в цьому місці знаряддями лову. А саме - трьома мисиновими сітками кроком вічка 60Х60 та довжиною близько 200 метрів.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Чорнобаівського ВПД 2 Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області, якими під час проведення огляду місця події встановлено, що в результаті протиправних дій нічних браконьєрів незаконно здобуто 253 карася та 5 лящів.

Обрахована сума завданих збитків становить 9095 грн. На порушників також складено адміністративні протоколи.

Сітки, риба та засоби вчинення порушення вилучені працівниками поліції. Риба в подальшому передається на реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.
19.04.2021 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter