На території обласного центру роботи з обдарованими дітьми висадили сакури

Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради долучився до масштабного проекту Greening of the Planet. Місія Міжнародного проєкту "Озеленення Планети" – висадити 100 000 000 дерев по всій планеті протягом трьох років. Відновити екосистему Землі.

До глобального екологічного проекту долучилася Львівщина, яка на знак відзначення 30-ти річчя незалежності України, надіслала до Черкащини 30 саджанців зі Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру. Такі подарунки було надіслано в усі області України.

На знак підтримки ініціативи озеленення нашої країни, працівники комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» разом з працівниками Управління екології та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації висадили саджанці, надіслані львів’янами.
На території обласного центру роботи з обдарованими дітьми висадили сакури

Окрім того, працівниками закладу на його території було висаджено 5 саджанців сакури, що їх надала Управлінська компанія «Нова якість» в рамках благодійної акції.

Працівники закладу щиро вдячні львів’янам та УК «Нова якість» за допомогу в озелененні. Вже наступного року ці дерева радуватимуть вихованців та перехожих яскравим цвітом.
15.04.2021 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter