Черкаси планують виділяти гроші на боротьбу з карантинними бур'янами

Черкаси планують виділяти кошти на боротьбу із карантинними бур’янами біля шкіл, лікарень, дитсадків міста. про це інформують у Черкаському прес-клубі.

Про це повідомив депутат Черкаської міської ради Олег Кашко. За його словами, після розгляду питання на комісії з питань гуманітарної та соціальної політики ЧМР, профільними управліннями буде підготовлено відповідні пропозиції для рішення сесії щодо виділення бюджетних коштів.

- Розглядалося питання про затвердження програми боротьби із карантинними бур’янами у м. Черкаси на 2021-2027 роки. Це особливо небезпечні види культур, які засмічують узбіччя і небезпечні для здоров'я людини, - констатує Олег Кашко. - Нині у Черкасах виділяються кошти лише на боротьбу із небезпечними культурами на зелених зонах, які належать до земель комунальної власності. Боротьба із карантинними бур’янами на прибудинкових територіях – у обов’язках ОСББ або управляючих компаній. На прибирання цих небезпечних культур на територіях лікарень, дитсадків чи бібліотек кошти з бюджету не виділяються. А це понад сотня закладів, тому це питання планують винести на сесію уже найближчим часом.
02.04.2021 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter