У Роському іхтіологічному заказнику інспектори виявили 750 метрів браконьєрських сіток

У Роському іхтіологічному заказнику інспектори виявили 750 метрів браконьєрських сіток Як інформує начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков, проведено природоохоронний рейд в Роському іхтіологічному заказнику (річка Рось, Канівський район).

Під час рейду 23 березня інспектори Черкаського Управління Держекоінспекції Центрального округу виявили 10 сіток, встановлені браконьєрами у заказнику для незаконного вилову риби. Загальна довжина витралених із води сіток склала близько 750 метрів діаметрами вічка від 32 мм до 50 мм. В сітках знаходилась риба таких видів : лящ, мілкий карась, мілка плітка. Всю живу рибу відпустили до водойми.

Ро́ський — іхтіологічний заказник місцевого значення в Канівському районі Черкаської області. Створений рішенням Черкаської обласної ради від 21.11.1984 р. № 354. Має площу 123 га. Розташований на землях держзапасу, займає акваторію від гирла р. Рось до с. Межиріч. Єдиний іхтіологічний заказник на р. Рось. Під охороною ділянка для відновлення і розмноження цінних видів риб —судака, ляща, сома, білизни, сазана, плітки та інших, що заходять сюди з Кременчуцького водосховища.

У заказнику забороняється лов риби, добування водних тварин протягом усього року.
25.03.2021 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter