ТОВ «Фабрика агрохімікатів» відмовлено в організації підприємства з утилізації фреонів у Черкасах

ТОВ «Фабрика агрохімікатів» відмовлено в організації підприємства з утилізації фреонів у Черкасах ТОВ «Фабрика агрохімікатів» не проводитиме у Черкасах утилізації небезпечних речовин. Як інформують у міськраді Черкас, в новому документі «Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля», який підприємство надіслало на адресу міської ради, вже не йдеться про будівництво печі-інсинератора для утилізації фреонів та лінії переробки холодильного устаткування. Натомість мова йде лише про плани реконструкції будівель та інженерних споруд.

Коли восени 2020 року ТОВ «Фабрика агрохімікатів» оголосила про плани розмістити в Черкасах підприємство з утилізації фреонів, це викликало спротив з боку громадськості. На сайті міської ради була зареєстрована петиція проти будівництва хімпідприємства, яка в рекордні терміни набрала необхідну кількість голосів.

Категоричне «ні» шкідливому виробництву на території міста висловив і міський голова Анатолій Бондаренко. Від імені міської ради було направлено листи до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державної екологічної інспекції України та Представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні.

Зрештою, спільні зусилля влади та громади дали свій результат.
04.03.2021 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter