На Черкащину прибули представники Міжнародного благодійного фонду «Four Paws International»

На Черкащину прибули представники Міжнародного благодійного фонду «Four Paws International»1 березня на Черкащину прибули представники Міжнародного благодійного фонду «Four Paws International». Понад три місяці вони допомагатимуть Черкащині у гуманному вирішенні питання безпритульних тварин. На запрошення черкаського обласного благодійного фонду «Життя», представники «4 Paws International» уже вчетверте відвідують Черкащину, проводячи стерилізацію та вакцинацію проти сказу бездомних тварин.

- Це прецедент: за 9 років роботи в Україні ми жодній області. не приділяли одразу стільки часу – а можливим це стало завдяки існуванню на Черкащині відповідної обласної Програми, яка реально працює практично у всіх районах. Цього року ми плануємо приділити Черкащині більше 3 місяців – і охопити сім міст. Розпочинаємо роботу у Чигирині, далі за графіком Сміла, Шпола, Тальне, Жашків, Умань – і закінчуємо, на початку червня, Христинівкою, - констатує директорка ТОВ «Чотири Лапи Україна» Олександра Лісчишина. – Загалом, за всі наші візити на Черкащину, ми вакцинували проти сказу та стерилізували 2017 бездомних тварин, що упередило появу щонайменше 12000 нових бездомних тварин на Черкащині.

- Сьогодні влада має діяти прогресивними методами для вирішення питань, із якими люди чи не найчастіше звертаються до місцевої влади, - переконаний заступник міського голови Христинівки Олег Бричук. – Ми розуміємо, що саме стерилізація є і гуманним, і ефективним методом взяття під контроль зростання безпритульних тварин на вулицях, а вакцинація проти сказу є дієвим методом упередити його появу.

- Наразі депутатський корпус Черкаської обласної ради готує до продовження ще на 5 років дію обласної «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами», - зазначає депутат обласної ради, голова правління уманського благодійного фонду «Серце друга» Яніна Тиховська. - За 5 років дії програми, на Черкащині було вакциновано проти сказу та стерилізовано 3732 вуличних тварини. За статистикою Держпродспоживслужби, Черкащина нині займає останнє – серед областей України-з місце по зверненнях громадян укусів безпритульними собаками – 93 випадки за 2 останні роки (при 1100 у сусідній Кіровоградській області). Це лише кілька яскравих доказів того, що комплексне – у межах усього регіону – вирішення проблеми дає можливість ефективного її подолання.
01.03.2021 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter