Протягом 2020 року на Черкащині кількість непридатних до використання агрохімікатів не зросла

Протягом 2020 року на Черкащині кількість непридатних до використання агрохімікатів не зросла Як інформують у Черкаській ОДА, підбили підсумки щорічної інвентаризації невідомих і непридатних агрохімікатів, які зберігаються на території Черкаської області. Протягом минулого року обсяги агрохімікатів не збільшилися. Загальна кількість становить 279,061 тонн.

Найбільшою та не вирішеною протягом тривалого часу є проблема зберігання 240 тонн небезпечних відходів в адміністративних межах смт Єрки Звенигородського району, яка здебільшого пов’язана з потребою значного за обсягами фінансування. За оцінкою місцевих органів самоврядування – близько 15 млн грн. Та відсутністю спеціалізованих підприємств, що можуть провести утилізацію.

У ході засідання проаналізовано основні недоліки й прорахунки при зберіганні непридатних ХЗЗР, а також визначено низку першочергових заходів, які будуть рекомендовані для реалізації їх власникам – міським, сільським та селищним територіальним громадам.

Участь у роботі обласної інвентаризаційної комісії, взяли представники Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу та Управління цивільного захисту обласної державної адміністрації.
14.01.2021 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter