У лісах Черкащини розпочинається облік диких та мисливських тварин

У лісах Черкащини розпочинається облік диких та мисливських тварин За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, в лісах Черкащини розпочинається облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин. Згідно розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації, триватиме облік з 10 січня до 5 лютого 2021 року і є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь.

Такий щорічний облік здійснюється з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області. Проводять підрахунок шляхом спостереження на підгодівельних майданчиках, шумового прогону, підрахунку слідів на сніговому покриві. Здійснюватиметься таксація за участю працівників Управління та державних лісових господарств, представників Держпродспоживслужби, управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА.

Після 5 лютого результати обліку будуть узагальнені для визначення динаміки чисельності мисливських тварин та для майбутнього встановлення лімітів їх використання, норм добування й пропускної спроможності мисливських угідь.
Довідково:

У Черкаській області функціонує 55 мисливських господарств, з них 4 підпорядковані держлісгоспам.
12.01.2021 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter