Перед новорічними святами на Черкащині реалізовано майже 22 тис. ялин і сосон

Перед новорічними святами на Черкащині реалізовано майже 22 тис. ялин і сосон За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, протягом ялинкової кампанії держлісгоспами області реалізовано майже 22 тисячі ялин і сосон на загальну суму 1,7 млн грн. Середня ціна ялинок склала 79 грн. Усі реалізовані ялинки були вирощені на спеціальних плантаціях або ж заготовлені у ході виконання лісогосподарських заходів з догляду за лісовими насадженнями.

Найбільше продано новорічних ялинок у Черкаському (4,6 тис. шт.), Смілянському (2,9 тис. шт.), Канівському, (2,3 тис. шт.), Звенигородському (2,3 тис. шт.) лісгоспах.

Лісівники Черкащини забезпечили головними атрибутами різдвяних та новорічних свят соціальні заклади та установи, що зверталися за допомогою, – дитячі садки, школи, дитячі навчальні центри.

В обласному управлінні діяв телефон «гарячої лінії», за яким усі бажаючі мали змогу детальніше дізнатися про реалізацію новорічних ялинок в лісгоспах та лісництвах, повідомити про лісопорушення.
06.01.2021 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter