Депутат Ткаченко пропонує перетворити Крещатик на "сад мрій" зі штучним поливом

Депутат Ткаченко пропонує перетворити Крещатик на "сад мрій" зі штучним поливомЯк інформують у Черкаському МВК, зекономити кошти міського бюджету і зробити вулиці та парки Черкас зеленими протягом тривалого часу завдяки штучному поливу пропонує депутат Черкаської міської ради Сергій Ткаченко.

– Цього року буде реконструйована вулиця Хрещатик, де замінять зелені насадження, облаштують клумби. Але без штучного поливу такі роботи будуть марними, – наголошує Сергій Ткаченко. – Я вважаю за необхідність розробку сучасної системи поливу у Черкасах. Процес дуже простий і недороговартісний: труби укладаються під тротуарну плитку.

Крім того, це дозволить економити кошти, які витрачають на паливо-мастильні матеріали для поливних автівок. За словами Сергія Ткаченка, усю воду, яка використовуватиметься, легко можна буде обліковувати завдяки встановленим лічильникам.

– Таке зрошення – один з найбільш прогресивних засобів поливу у світі, – говорить Сергій Ткаченко. – Таким чином досягається значне зменшення затрат ручної праці, рівномірне розподілення вологи на потрібну територію. І полив можна здійснювати будь-коли. Тиск води завжди стабільний, що дозволить не руйнувати насадження.

Аналізуючи досвід інших країн, Сергій Володимирович наголошує без постійного поливу не обходиться жодне місто.

– Тому навіть у дуже спекотне літо на вулицях тропічних країн буяють і квіти, і кущі, – говорить депутат. – Сьогодні в Європі жодного гектару не вирощується без штучного поливу. Адже разом з поливом можна проводити підживлення рослин мінеральними добривами з точним регулюванням дози.
13.02.2013 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter