На Черкащині стартував сезон полювання на парнокопитних. На порушників складено вже 13 протоколів

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, практично у всіх мисливських угіддях Черкащини вже розпочався сезон полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин. Триватиме сезон полювання до кінця грудня на самців та самок козулі, самок оленя плямистого, самок кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування; до кінця січня – на зайця-русака, самців оленя плямистого, кабана та їх молодняк здатний до самостійного існування; до кінця лютого 2020 року – на лисицю та єнотоподібного собаку. Днями полювання встановлено суботу та неділю.

Під час відкриття сезону полювання на парнокопитних та хутрових диких тварин рейдовими бригадами держлісгоспів Черкащини, до яких входять працівники державної лісової охорони, мисливствознавці, працівники єгерської служби, було здіснено 36 рейдів. У ході їх проведення було складено 13 протоколів на порушників правил полювання.

Розмір стягнення за незаконне добування або знищення оленя плямистого –50 тисяч гривень, дикого кабана – 40 тисяч гривень, козулі – 32 тисячі гривень, бобра – 10 тисяч гривень, зайця-русака – 8 тисяч гривень.
11.11.2020 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter