18 шкіл міста Черкаси беруть участь в акції "Торбинка для тваринки"

У черкаських школах стартувала масштабна акція «Торбинка для тваринки». Про це інформують у черкаському прес-клубі.

Ініціатором проекту допомоги безпритульним тваринам стала Учнівська міжпарламентська асамблея, що об’єднує усіх голів шкільного самоврядування міста.
18 шкіл міста Черкаси беруть участь в акції "Торбинка для тваринки"

- Ми постійно ініціюємо акції допомоги тим, кому вона потрібна найбільше – а нині, напередодні зими, хочемо забезпечити зоозахисникам можливість забрати з вулиць якомога більше тварин. До прилаштування у добрі руки і новий дім їм потрібен корм – і саме тому ми вирішили допомогти його зібрати, - констатує голова Асамблеї Юлія Бухал. - Майже в кожного з нас удома є котик або собачка, і ми щиро хочемо, аби якомога більше тваринок, що опинились на вулицях, отримали люблячого господаря і новий дім.

У акції «Торбинка для тваринки» беруть участь 18 шкіл міста. Уже сьогодні підопічні черкаського комунального притулку для собак та міні-притулків у Городищі ласують кормом, який зібрали школярі черкаських ЗОШ №8 та №12, колектив ЗОШ №20 передав кошти на лікування хворих котиків, а учні ЗОШ №26 виготовили лежаки для котиків. Учні черкаських шкіл №13 та 24 також шитимуть лежаки для котиків, що чекають на дім у Центрі прилаштування тварин «Добрі руки». Учні черкаської школи №13 запланували екскурсію до Центру, також у цій школі пройдуть «уроки доброти» від Черкаського обласного благодійного фонду «Життя».
06.11.2020 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter