Точка зору: Бондаренко намагається виграти вибори ціною життя і здоров’я черкасців?

Анатолій Бондаренко намагається виграти вибори ціною життя і здоров’я черкасців?

Сьогодні Черкаси опинились у помаранчевій зоні – ситуація, у якій кожній розумово та психічно здоровій людині зрозуміло, що місто потребує введення відповідних обмежень, що мають мінімізувати ризик зараження черкасців небезпечною та малодослідженою хворобою. Наразі заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, відведених для лікування пацієнтів із підтвердженим діагнозом коронавірус, становить 47,8%. І це дані лише на початку визнання за містом «помаранчевого» ступеню ковід-небезпеки. Усього за 5 днів – із 15 по 19 жовтня - на Черкащині зросла завантаженість ліжок тяжкими хворими на коронавірус із 56,7 до 63,5%. Як показує досвід боротьби із коронавірусом, лікарні можуть заповнитися вщент у лічені дні. Уже сьогодні у Черкасах пацієнтам відмовляють у госпіталізації через брак ліжок у лікарнях. Додайте сюди той факт, що обладнання у обділених увагою влади лікарнях не вистачає, лікування препаратами, що повсюдно застосовується при гострих ковід-станах (25 тисяч гривень за 1 крапельницю) можуть дозволити собі одиниці.

Що робить у цій ситуації нинішній міський голова Черкас Анатолій Бондаренко? Те, що й завжди.

Ігнорує небезпеку масового зараження містян перед ризиком свого провалу як міського голови. Тобто, так він це бачить: якщо минулого разу втомлені карантинними обмеженнями черкасці раділи «політичній волі» Анатолія Бондаренка, що популістські «відмінив» карантин якраз напередодні його закінчення, так і зараз можна виїхати на невпровадженні карантину і цим здобути голоси черкасців. А їх нинішньому меру категорично бракує. Тому що загравання-заграванням, а «забивання» на реальні проблеми міста помічає все більше людей.

Та й все менше черкасців розцінюють ігнорування мером карантину як щось позитивне: страшно за дітей, за батьків. Особливо відкрилися очі після масштабної пожежі на сміттєвому полігоні міста, коли відкрився маленький брудний секрет (що у Черкасах саме такими підпалами звільняють місце під нове сміття) – і стало зрозуміло: мер, що змушує черкасців дихати отруйним димом спалених шин і пластику, не здатен по-батьківськи дбати про інтереси черкасців. Тож і отруйні викиди полігону, і ігнорування карантину є логічним продовженням головної думки: нинішній голова Анатолій Бондаренко піде по трупах черкасців, аби тільки зберегти свою владу над містом.

Адже, поки мешканці Черкас стурбовані тим, що залишилися сам-на сам з епідемією, очільник міста сподівається на цю «зайнятість» як єдину для себе можливість виграти вибори у першому турі. Ціною життя і здоров’я сотень черкасців.

Анна Пилипенко
22.10.2020 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter