У Черкаській області приєдналився до Всеукраїнської акції "Мільйон дерев за добу"

Жителі Черкащини долучилися до всеукраїнського проекту з озеленення «Мільйон дерев за добу». За добу в п’ятьох лісництвах області активні жителі висадили 32 тисячі дерев. Це Звенигородський, Корсунь-Шевченківський, Смілянський, Лисянський, Черкаський лісгоспи. Головний захід області відбувся у Дахнівському лісництві Черкаського лісгоспу.

До осіннього висаджування лісу долучився голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук, його заступник, начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади області, громадськість.

– Службовці Черкаської обласної адміністрації заліснили 0,6 га, саджали дуби та сосни, – відзначає очільник області. – Ми повинні частіше привертати увагу до проблем екології, а особливо привчати молодь до збереження природи. Цьогорічна акція – лише частина глобальної ініціативи у 100 країнах світу!

За словами начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Дзюбенка, протягом 2020 року у держлісгоспах Черкащини відтворять лісів на 1270,7 га. Під час весняної лісокультурної кампанії та враховуючи природнє поновлення, відтворення лісів вже здійснили на 1245 га. Восени ліс створять на 25,7 га.
19.10.2020 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter