Чому в Черкасах знову немає чим дихати?

Зранку в місті Черкаси немає чим дихати. Їдкий дим проникає в усі щілини квартир та будинків містян. Найбільше задимлення відчувається в районах від аеропорту і до центру. Це димить вигоріле стихійне звалище обрізків деревини та іншого сміття.

Нагадаємо, що його загорання сталося напередодні на площі більше 7000 м2. Тоді воно вигоріло вщент. Директор Інституту природничих і аграрних наук ЧНУ Максим Гаврилюк припустив, що судячи з чорного диму горіла неорганіка, по типу автомобільних шин, пластику. Це синтетичні речовини, що при згоранні виділяють канцерогени, які провокують онкологічні та інші тяжкі захворювання.

Відео 1 (дивитися тут )

Відео 2 (дивитися тут)

Подібні пожежі у місті Черкаси трапляються щороку. Так було минулого, позаминулого і у попередні роки.

Але міська влада замість того, щоб вирішувати проблеми зі стихійними сміттєзвалищами та створювати сучасні технології переробки сміття, вирішила знову перекласти свою вину «з хворої голови на здорову». У щорічних сміттєвих пожежах піарники діючого міського очільника звинувачують ... вгадайте кого? Партію «Слуга народу»!

Уява мерського оточення дійшла до абсурду: мовляв усі останні роки партія «Слуга народу» підпалює смітники, щоб «підставити» «нещасного» міського голову!
Можливо мер намагається сою злочинну недбалість перекрити відвертою брехнею. Чи є тут здоровий глузд і скільки це може продовжуватись? А може мер просто злякався, адже до його протиправних дій в Черкасах з`явилась реальна опозиція - партія «Слуга народу»?
25.09.2020 08:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter