У Смілянському лісгоспі облаштували туристичний маршрут "Дорога на Пруси"

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, навчально-пізнавальний, багатопрофільний, краєзнавчий туристичний маршрут місцевого значення «Дорога на Пруси» облаштували лісівники у Сунківському лісництві Смілянського лісгоспу. Відкриття його приурочили Дню працівника лісу, який цьогоріч відзначають 20 вересня.

Відвідав та пройшовся новоствореною еколого-просвітницькою стежкою, разом із смілянськими лісівниками, начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко.

У Смілянському лісгоспі облаштували туристичний маршрут "Дорога на Пруси"


«Ми продовжуємо роботу у напрямку розвитку лісового туризму. Новий туристичний маршрут у Сунківському лісництві – це вже одинадцята екопросвітницька стежка у лісах Черкащини. Головна мета таких маршрутів– це виховання грамотної поведінки людини в лісі, усвідомлення цінності лісу як складної екосистеми. Їх призначення також полягає в тому, щоб забезпечити усім бажаючим можливість спостерігати природні об’єкти і явища, вивчати тваринний та рослинний світ, знайомитися з особливостями довкілля рідного краю, роботою лісівників, технологіями вирощування лісових насаджень», – зазначив Олександр Дзюбенко.

Директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда зауважив, що туристичний маршрут є унікальним, бо ним можуть скористатися люди з особливими потребами.
«Загальна протяжність маршруту становить 15 кілометрів, з них 2,5 – це інклюзивно-спортивна частина, яка облаштована стоянками, під’їздами. Уздовж самої дороги розмістили інформаційні аншлаги та цікаві стенди про життя лісу та його мешканців. Пройтися екопроствітницькою стежкою можуть усі бажаючі. Передбачаємо, що маршрут зацікавить школярів, адже тут можна проводити спортивні змагання», – додав Юрій Сегеда.
18.09.2020 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter