У Черкасах протиепідемічні заходи по COVID-19 найчастіше порушують перукарні та салони краси

Як інформують у ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області, з 31.08.2020 по 04.09.2020 фахівці Держпродспоживслужби області спільно із представниками Національної поліції провели 481 моніторингових перевірок соціально значущих об’єктів. Порушення санітарних норм і правил, протиепідемічних заходів, визначених постановами Головного державного санітарного лікаря України, були виявлені на 167 з них (34,7 %).
У Черкасах протиепідемічні заходи по COVID-19 найчастіше порушують перукарні та салони краси

Цього тижня антирейтинг закладів, де було зафіксовано порушення, очолили перукарні та салони краси. Майже 67% з них не дотримуються тих чи інших вимог. Більше 50% перевірених закладів непродовольчої торгівлі, громадського харчування також потрапили до числа антилідерів.

Нагадуємо, що найбільш характерними порушеннями залишаються недотримання дезінфекційного, маскового режиму, відсутність температурного скринінгу працівників, відповідного маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами, відсутність місць для обробки рук спиртовмісними антисептиками, порушення централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок тощо.

Цього тижня особлива увага прикута до закладів освіти та їх роботи в умовах карантину. З початку нового навчального року фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області провели моніторингові перевірки 24-ох закладів освіти. Виявлено 6 порушень санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм і правил. За результатами перевірок складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення (у Драбівському та Смілянському районах), керівникам закладів направлено 6 приписів і пропозицій щодо усунення виявлених порушень.
07.09.2020 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter