"Нова Якість" вивозить негабарит не в повному обсязі, - міськрада Черкас

"Нова Якість" вивозить негабарит не в повному обсязі, - міськрада Черкас Як інформують у міськраді Черкас, під час засідання виконавчого комітету заслухали інформацію управління інспектування щодо виконання доручення міського голови.

Анатолій Бондаренко доручав інспекторам перевірити дотримання графіка та якості вивезення негабаритного сміття управлінською компанією «Нова якість».

Як зазначають в управлінні інспектування, 20-24 липня ними було проведено перевірку дотримання графіка та якості вивезення великогабаритних та ремонтних відходів, а також розглянуто ряд звернень громадян щодо обслуговування управлінською компанією ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Благоустрій».

За результатами перевірки було встановлено, що ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Благоустрій» великогабаритні та ремонтні відходи вивозить відповідно до графіку, однак вивезення сміття з місць його складування проводиться не в повному обсязі, оскільки відходи вивантажуються лише з контейнерів, а сміття, що знаходиться поряд з контейнерами та контейнерними майданчиками, залишається невивезеним.

Стосовно цих порушень інспектори склали акти і вважають це істотним порушенням договору і підставою для його розірвання. Юристи міської ради, між тим, зауважують, що акти у суді розглядаються як недопустимий доказ. Адже доказом є протокол, який інспектори складати не уповноважені. Члени виконавчого комітету дали доручення юристам, департаменту ЖКК і управлінню інспектування у найкоротші терміни розробити дієвий механізм, як подолати юридичні колізії і нарешті вирішити проблему із невивезенням великогабаритних відходів у повному обсязі.
04.08.2020 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter