8 серпня в Черкаській області розпочнеться сезон полювання на пернату дичину

8 серпня в Черкаській області розпочнеться сезон полювання на пернату дичину Як інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, сезон полювання на пернату дичину розпочнеться 8 серпня та триватиме до 30 грудня поточного року включно. Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю.

Всього в області функціонує 59 мисливських господарств, з них 4 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів. Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 30 тисяч мисливців.

Лісівники нагадують, що кожен мисливець зобов’язаний мати при собі посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. У разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.
04.08.2020 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter