У Степанецькій ОТГ реалізують проект з очищення річки Росава

Як інформують у Черкаській облраді, проблема очищення річки Росава має дуже давню історію і є надзвичайно актуальною для Степанецької громади, адже вона є головною артерією для багатьох населених пунктів громади. Її протяжність в ОТГ складає 6 км. На жаль, сьогодні річка у такому стані, що необхідно відновлювати її русло.

– Ми не шукаємо винних у цій та інших проблемах, ми їх комплексно вирішуємо. Почувши думки і бажання наших людей, ми розробили план дій і крок за кроком йдемо до поставленої мети. Виконавчим комітетом Степанецької сільської ради розроблено проєкт «Виконання природоохоронних робіт, спрямованих на відновлення сприятливого гідрологічного режиму річки Росава та поліпшення технологічного і санітарного стану внутрішніх водойм», яким передбачено разом з соціально відповідальним бізнесом та Благодійним фондом «МХП – Громаді» подолати наслідки навіть такої проблеми, яка не вирішувалася десятиліттями», - розповів голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко.
У Степанецькій ОТГ реалізують проект з очищення річки Росава


Цей проєкт було включено до плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки.

Загальний кошторис проєкту – 3,27 млн грн. З них 2,75 млн йде з місцевого бюджету, понад 500 тис. грн додає Благодійний фонд «МХП – Громаді».
17.07.2020 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter