Держпродспоживслужба рекомендує черкащанам утриматися від купання на пляжах «Соснівський-1» та «Митницький»

Держпродспоживслужба рекомендує черкащанам утриматися від купання на пляжах «Соснівський-1» та «Митницький»Як інформують у ГУ Держпродспоживслужби у Черкаській області, фахівцями Черкаського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області в ході моніторингового контролю 7 липня було відібрано проби річкової води та піску на комунальних пляжах м. Черкаси «Соснівський-1», «Казбетський», «Митницький» та на пляжі зони відпочинку «Берег-2007».

За результатами лабораторних досліджень проб річкової води, проведених Черкаською регіональною державною лабораторію Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 10.07.2020 на комунальних міських пляжах КП «Дирекція парків» Черкаської міської ради «Соснівський-1» виявлені личинки нематод та на пляжі «Митницький» виявлено перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички відповідно до діючих санітарних вимог.

Директору КП «Дирекція парків» надані пропозиції щодо проведення необхідних оздоровчих заходів на територіях комунальних пляжів «Соснівський-1», «Митницький» та встановлення інформаційних щитів про тимчасове утримання від купання людей на вказаних пляжах, вигулювання і купання тварин, проведення повторних лабораторних досліджень річкової води.

Держпродспоживслужба міста рекомендує черкасцям та гостям міста тимчасово утриматись від купання на вказаних пляжах.

Вода та пісок на комунальному пляжі «Казбетський», на пляжі зони відпочинку ТОВ «Берег-2007» відповідають вимогам нормативної документації.
15.07.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter