Еколого-просвітницькі стежки в лісах Черкащини можна знайти на карті Google Maps

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, 2019 року лісівники Черкащини відкрили 10 еколого-просвітницьких стежок. Головна мета екологічних стежок – це виховання грамотної поведінки людини в лісі, усвідомлення цінності природи, формування екоорієнтованих природничих умінь та навичок.

Місця для облаштування еколого-пізнавальних стежок лісівники обирали невипадково – вони пролягають відвідуваними та улюбленими місцями лісових туристів, або ж охоплюють чудові краєвиди, цікаві лісові насадження, історичні місця, що знаходяться у лісництвах.

Протяжність маршрутів є найбільш оптимальною – в середньому 2 кілометри. Вони є низької складності, тож навіть наймолодші відвідувачі лісу долають таку відстань із легкістю. Проте пройтися екомаршрутами можуть усі бажаючі, навіть без супроводження екскурсовода чи лісівника, адже на кожній зупинці є інформаційний стенд або аншлаг з детальним описом.

Усі стежки добре обладнані та інформаційно насичені – розпочинаються з карти проходження та переліком зупинок. Кількість зупинок варіюється – від п’яти і до дванадцяти. На усіх зупинках встановили інформаційні стенди, з яких можна дізнатися про особливості об’єктів. Це, власне, і є одним із засобів самостійного екопросвітництва. Вздовж маршрутів розташовані рекреаційні пункти та місця для перепочинку.

Еколого-просвітницькі стежки у лісах Черкащини можна знайти на карті Google Maps за посиланням
07.07.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter