У Каневі придбають новий сміттєвоз для обслуговування вулиць зі складним ландшафтом

За інформацією Черкаської облради, другий рік поспіль Канів перемагає в екологічному конкурсі, що проводить Черкаська ОДА. Перемога дає змогу отримати фінансування для втілення нагальних проблем у напрямі екології. Торік було придбано сучасний сміттєвоз для КП «ЖЕК» та нові контейнери, що дали можливість запровадити роздільний збір сміття.
У Каневі придбають новий сміттєвоз для обслуговування вулиць зі складним ландшафтом

Цього року у Канева знову перемога. Розглядається можливість придбання ще однієї машини для вивезення сміття.

– Це буде сміттєвоз менших розмірів. Він зможе обслуговувати вулиці міста зі складним ландшафтом. Досі мешканці приватного сектору, що розташовані в гористій місцевості Канева, дуже складно йдуть на укладання договорів з КП «ЖЕК» щодо централізованого збору й вивезення відходів. Проблема й у тому, що не кожен транспорт може туди заїхати, особливо взимку, коли ожеледиця, а отже й забезпечити цей вивіз, – повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас. – Новий сміттєвоз зможе покращити нашу роботу в цьому напрямку. Відтак, переконувати людей укладати договори на обслуговування комунальним підприємством, а не викидати сміття в яри, як це робиться багатьма, буде легше.

Орієнтована вартість сміттєвоза – 2 млн.грн. Відповідно до умов конкурсу його придбання планується за співфінансування різних бюджетів: 1,2 млн.грн. – виділяється з області, 500 тис.грн. –Канівської міської ради. КП «ЖЕК» додає 300 тис.грн.

Відповідний проект рішення, яким передбачається виділення 500 тис.грн. з міського бюджету для придбання сміттєвоза, члени виконкому підтримали одноголосно.
03.07.2020 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter