На Черкащині додалося ще 2 об'єкти природно-заповідного фонду

На Черкащині додалося ще 2 об'єкти природно-заповідного фонду Як інформують у Черкаській ОДА, на Черкащині оголосили 2 об’єкти природно-заповідного фонду та змінили межі двох існуючих парків пам’яток садово-паркового мистецтва. На сесії Черкаської обласної ради, яка відбулась 12 червня, депутати більшістю голосів підтримали підготовлений Управлінням екології та природних ресурсів ОДА проект.

Зокрема, до проекту увійшли:

гідрологічний заказник „Журавлине болото“ площею 2,9 га, адміністративні межі Киселівської сільської ради, за межами населеного пункту, Катеринопільський район;

гідрологічний заказник „Пугачів став“ площею 5,7801 га, адміністративні межі Киселівської сільської ради, за межами населеного пункту, Катеринопільський район.

Також на сесії було прийняли рішення про зміну меж парків-пам’яток садово-паркового мистецтва „Зелений гай“ та „Козацький“, що розташовані в місті Черкаси.

Таким чином, площа заповідних територій збільшилася на 8,6616 га. Тож на сьогодні природно-заповідний фонд області налічує 560 об’єктів.
01.07.2020 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter