У Золотоніському районі через людське недбальство сталося 4 лісові пожежі на площі в 1,8 га

У Золотоніському районі через людське недбальство сталося 4 лісові пожежі на площі в 1,8 га За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, режим карантину, що зараз триває в Україні, для декого став додатковим приводом вирушити «на природу». Люди з міста рушили до лісу. І кожна компанія мріє побенкетувати біля багаття. А про небезпеку таких багать не завжди замислюються такі горе «туристи». Отож і маємо цього року вже чотири лісові пожежі загальною площею 1,8 гектара на території держлісфонду Золотоніського лісгоспу.

Зазвичай швидкість поширення вогню під час весняних вітрів надзвичайно висока, тож локалізувати лісові пожежі дуже важко. Для цього залучається додатково чимало працівників державної лісової охорони та техніки Золотоніського лісгоспу.

Перетворюючи наші ліси на попелище, люди наносять шкоду природі, собі та оточуючим, додають роботи лісівникам, які ризикують своїм життям та здоров’ям у боротьбі з вогнем. При пожежі в зелених насадженнях, окрім лісу, гине безліч тварин, птахів та комах, які не здатні самостійно врятуватись. Хтось з них згорає, а хтось задихається від їдкого диму.
02.04.2020 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter