Черкасиводоканал: З епідемічної точки зору водопостачання в Черкасах повністю безпечне

Черкасиводоканал: З епідемічної точки зору водопостачання в Черкасах повністю безпечнеЗа інформацією КП "Черкасиводоканал", з епідемічної точки зору водопостачання в Черкасах повністю безпечне.

Про це повідомляють на комунальному підприємстві «Черкасиводоканал». Тут працівники спеціалізованої лабораторії щодня ретельно проводять дослідження кожної проби води, як за хімічними, так і за бактеріологічними показниками. Контроль за якістю води здійснюється на всіх етапах водопідготовки – від джерела до домівок черкащан.

Як запевняють фахівці, у зв’язку з запровадженням карантину додаткових заходів з очищення і знезараження питної води не потрібно.

Відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) стосовно питної води, коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисленню.

Дезінфекція на етапі водопідготовки знищує будь-які віруси.

Водопровідна вода, яка знезаражена хлором – це гарантовано безпечна вода! Запах і присмак хлору, легко вивітрюється, якщо набрати воду в певну ємність і дати їй трошки відстоятись.

Чи потрібно додатково кип’ятити питну воду перед вживанням?

В якості запобіжних заходів проти вірусу COVID-19 кип’ятити воду не потрібно.

Чи треба купувати бутильовану воду або зберігати питну воду про запас?

Наразі немає жодних підстав думати, що запровадження карантинних заходів у місті хоч якимось чином вплине на надійне та безперебійне постачання води в домівки містян. Черкасиводоканал готує чисту та безпечну питну воду 24 години на добу 7 днів на тиждень, незважаючи ні на що.

Чи можна безпечно вживати воду з автоцистерн «Черкасиводоканалу»?

Питна вода з автоцистерн «Черкасиводоканалу», яку реалізовує підприємство в різних районах міста абсолютно безпечна. Усі автоцистерни проходять належну обробку та дезінфекцію перед кожним наповненням.
20.03.2020 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter