Уночі біля Свидівку в акваторії Дніпра екоінспекторами затримано браконьєрів

Уночі біля Свидівку в акваторії Дніпра екоінспекторами затримано браконьєрівЯк інформує начальник управління державного екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков, у ніч проти 17 березня під час вчинення браконьєрства кілька жителів Черкас були затримані працівниками екологічної інспекції Центрального округу та поліцейськими водного патруля Управління патрульної поліції в Черкаській області на акваторії Кременчуцького водосховища в адміністративних межах с. Свидівок Черкаського району.

Під час патрулювання прибережної території рейдовою групою було помічено маломірний гумовий човен із невідомими особами. Дочекавшись, поки невідомі пристануть до берега, правоохоронці підійшли до них та в ході поверхового огляду човна виявили свіжовиловлену рибу наступних видів: лящ - 5 шт., окунь - 14 шт., білизна - 3 шт., судак - 1 шт., щука - 7 шт., плоскирка - 39 шт., плітка - 53 шт. та мисинові сітки в кількості 2 шт., по 120 метрів кожна , з кроком вічка 38х38 мм. Сума завданих збитків склала 10625 грн.

За вчинення незаконних дій по вилову риби на браконьєрів складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Грубе порушення правил рибальства).

З метою встановлення всіх обставин вчинення незаконного вилову риби на місце події викликана слідчо – оперативна група Черкаського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Риба здана під реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.
17.03.2020 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter