у лісгоспах Черкащини вже висадили майже 400 гектарів молодих лісів

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, сприятливі погодні умови, зокрема, теплий температурний режим та відсутність снігового покриву посприяли ранньому старту лісокультурної кампанії, яка цьогоріч розпочалася ще у лютому.
у лісгоспах Черкащини вже висадили майже 400 гектарів молодих лісів

Наразі у всіх держлісгоспах області тривають лісопосадкові роботи. Загалом вже створено майже 400 гектарів лісових культур на території держлісфонду. Про це повідомив головний спеціаліст відділу лісового господарства обласного управління Станіслав Левицький.

Відповідно до матеріалів проектування лісових культур на 2020 рік по Черкаському обласному управлінню лісового та мисливського господарства заплановано провести лісовідновлення на площі 951,6 га, лісорозведення на площі 10,6 га, природне поновлення на площі 210,2 га. Всього відтворення лісів буде проведено на площі 1172,4 га. У лісових розсадниках для цього вирощено понад 8,7 мільйонів сіянців, заготовлено 72 тонн лісового насіння.

Основними лісоутворюючими породами для області є сосна звичайна та дуб звичайний, висаджуватимуть й інші породи – модрину, ялину, горіх чорний та ін.
05.03.2020 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter