У Чигиринському районі висаджено понад 100 гектарів молодого лісу

У Чигиринському районі висаджено понад 100 гектарів молодого лісу За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, в Чигиринському лісгоспі триває лісокультурна кампанія. Цьогоріч на підприємстві заплановано провести лісовідновлення на площі 170,2 га. Буде здійснено сприяння природному поновленню на площі 45,3 га. Наразі вже створено понад 100 гектарів лісових культур.

Під час запланованих лісокультурних робіт лісівники Чигиринщини створять 78,3 га культур сосни звичайної, 32,3 га дуба звичайного та 59,6 га інших листяних порід. Для цього у лісових розсадниках вирощено стандартного садивного матеріалу в кількості 946 тис. одиниць. Також лісові культури створюють й шляхом висівання лісового насіння – для цього процесу буде використано 4330 кг насіння основних лісоутворюючих порід.

Лісопосадкові роботи здійснюються як ручним методом – під меч Колесова, так і механізованим способом – за допомогою трактора МТЗ-82 в агрегаті з МС-1.

Для кращого перенесення травми при пересадці, а також впливу різних факторів у сіянців сосни звичайної, лісівники застосовують гель-укорінювач.

Цієї весни у Чигиринському лісгоспі буде висіяно в лісових розсадниках на загальній площі 1 га 6 видів насіння деревних порід, а саме: 100 кг насіння сосни звичайної, 3000 кг дуба звичайного, 3 кг ясена звичайного, 3 кг аморфи кущової,1 кг берези повислої і 50 кг акації білої.
03.03.2020 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter