У Золотоніському лісгоспі заліснили 30 гектарів молодого лісу

За інформацією обласного управління лісового й мисливського господарства, в Золотоніському лісгоспі триває лісокультурна кампанія. Розпочалася вона раніше, ніж зазвичай, у зв`язку зі сприятливими для садіння лісу погодніми умовами. Цьогоріч у Золотоніському лісгоспі буде проведено лісовідновлення на загальній площі 95 гектарів, з них створять лісових культур на 59 гектарах, природне поновлення проведуть на 36 гектарах. Наразі лісівники вже заліснили площу 30 гектарів.
У Золотоніському лісгоспі заліснили 30 гектарів молодого лісу

Золотоніські лісівники, як і решта лісогосподарських підприємств області, працюють у напрямку збільшення кількості видів деревних та чагарникових порід. Головною лісоутворюючою породою для підприємства залишається сосна звичайна, сіянців якої для цьогорічної лісокультурної кампанії виростили 820 тисяч. Також висаджують сіянці дуба звичайного, горіха чорного, акації білої.

На підприємстві заготовлено 1253 кілограми лісового насіння. Тож лісгосп повністю забезпечений і посівним матеріалом, за допомогою якого планують засіяти лісові розсадники на загальній площі 1,2 га.
25.02.2020 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter