2020 року на Черкащині планують реалізувати екопроектів на 31,6 млн. грн.

Як інформують у Черкаській ОДА, на Черкащині завершили відбір природоохоронних проектів та заходів. Цьогоріч профільна робоча група при ОДА відібрала 19 проектів на 31,6 млн грн, відзначив заступник очільника області Дмитро Ляшов. Відповідатимуть за їхню реалізацію Департаменти ЖКГ та регіонального розвитку, а також Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
2020 року на Черкащині планують реалізувати екопроектів на 31,6 млн. грн.

Загалом до розгляду робочої групи пропонувалася 91 пропозиція з природоохоронних заходів на понад 275 млн грн. Втім, відповідно до раніше ухвалених критеріїв, відібрали лише ті, які мають стратегічне значення для області. Фінансуватимуть проекти з природоохоронного фонду області. Його загальний обсяг сягає 34,4 млн грн. Нерозподілений залишок, а це 2,8 млн грн, надалі спрямовуватимуть за потребою відповідно до рішення робочої групи.

Найбільші і найвартісніші природоохоронні проекти куруватиме Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА. Серед таких: реконструкція очисних споруд господарсько-побутових стічних вод в Чорнобаї, реконструкція з влаштуванням гідроізоляції очисних споруд стаціонару Шполянської ЦРЛ, відновлення гідротехнічної споруди в Жашкові та ін. Загалом по Департаменту передбачено 11 екопроектів майже 27 млн грн.

Управління екології та природоохоронних ресурсів опікуватиметься втіленням 7 проектів на майже 4,6 млн грн. З-поміж них розробка регіонального плану стратегії поводження з відходами, моніторингу в галузі атмосферного повітря, підготовка документації із землеустрою для територій та об’єктів природно-заповідного фонду та ін. Департамент регіонального розвитку організовуватиме та проводитиме стратегічну екологічну оцінку зі Стратегії розвитку області та Плану її реалізації.
14.02.2020 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter