За незаконну вирубку дубів жителя Маньківського району засуджено до 2-х років позбавлення волі

За незаконну вирубку дубів жителя Маньківського району засуджено до 2-х років позбавлення волі Прокурорами Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури належним чином здійснено процесуальне керівництво під час досудового розслідування кримінального провадження за фактом незаконної порубки лісу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України, в результаті чого встановлено 51-річного безробітного жителя Маньківського району, який у вересні 2019 року, використовуючи бензопилу, незаконно вирізав п’ять дерев породи дуб звичайний та граб на території Маньківського лісництва Державного підприємства «Уманське лісове господарство», чим завдав збитків державі на суму 52 тисячі гривень.

Вироком Маньківського районного суду обвинуваченого засуджено до 2 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням на 1 рік.

З метою відшкодування завданих державі в особі Черкаського обласного управління лісового мисливського господарства, Державного підприємства «Уманське лісове господарство», Дзензелівської сільської ради Маньківського району Уманською місцевою прокуратурою 06.02.2020 скеровано до Маньківського районного суду позовну заяву про стягнення збитків, завданих державі порушенням природоохоронного законодавства, а саме незаконною порубкою лісу, в розмірі 52 тис. грн.
13.02.2020 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter