На "Черкасиводоканалі" обговорили інвестиційну програму на 2020 рік

На "Черкасиводоканалі" обговорили інвестиційну програму на 2020 рік У стінах черкаського водоканалу було проведено відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради на 2020 рік». Захід відбувся за участю представників міської влади та НКРЕКП, головних спеціалістів підприємства та громадськості. Про це інформує пресслужба комунального підприємства.

Під час виступу начальник виробничо-технічного відділу КП «Черкасиводоканал» Сергій Гапич зазначив, що основним напрямком є сплата зобов’язань по отриманим субкредитним угодам Світового банку.

Також проектом інвестиційної програми передбачається реконструкція приймального резервуару грабельного приміщення ГКНС №2* та заміна ділянки самопливного колектору від приймального колодязя і до ГКНС №2*. Впровадження цих проектів сприятиме покращенню роботи насосного обладнання.

За підсумками відкритого обговоренняІнвестиційна програма КП «Черкасиводоканал» на 2020 рік підтримана на зазначеному в проекті постанови НКРЕКП рівні.

*ГКНС №2 – Головна каналізаційна насосна станція №2, яка перекачує 70% стоків міста на каналізаційні очисні споруди.
23.01.2020 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter