У Черкасах визначили найкращу в області команду екологічної просвіти

У Черкасах визначили найкращу в області команду екологічної просвіти Як інформують у Черкаській ОДА, в КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».

Конкурс проводять щорічно задля підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних закладів.

В обласному етапі конкурсу взяли участь 7 команд із Драбівського, Лисянського, Черкаського, Чорнобаївського районів та міст Черкаси, Сміла, Корсунь-Шевченківський.

Учасників конкурсу привітала директорка Центру Людмила Давиденко та спеціаліст відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки ОДА Яна Володарська.

За результатами проведення конкурсу та згідно з рішенням журі право представляти Черкаську область на Всеукраїнському конкурсі екологічних колективів у м. Київ в травні 2020 року виборола команда «Рубікон» Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів №25 Черкаської міської ради.

Учасників конкурсу нагородили грамотами та подяками КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».
11.01.2020 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter