До 5 лютого в лісах Черкащини триватиме облік чисельності диких тварин

До 5 лютого в лісах Черкащини триватиме облік чисельності диких тварин За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, в лісах Черкащини розпочинається облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин. Він триватиме з 10 січня по 5 лютого 2020 року і є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь.

Такий щорічний облік здійснюється з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області. Проводять підрахунок шляхом спостереження на підгодівельних майданчиках, шумового прогону, підрахунку слідів на сніговому покриві.

Здійснюватиметься таксація за участю працівників державних лісових господарств, представників Держпродспоживслужби, управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА.

Після 5 лютого результати обліку будуть узагальнені для визначення динаміки чисельності мисливських тварин та для майбутнього встановлення лімітів їх використання, норм добування й пропускної спроможності мисливських угідь.
10.01.2020 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter