Прокуратура: Суд визнав незаконним розпорядження Черкаської РДА про передачу у власність ділянок лісового фонду в Геронимівці

Прокуратурою Черкаської області 23 грудня в суді апеляційної інстанції доведено законність та обґрунтованість позовних вимог прокурора про витребування з незаконного володіння на користь держави земельної ділянки лісового фонду в межах Геронимівської сільської ради.

Так, захищаючи державні інтереси у сфері використання та охорони земель лісового фонду, органами прокуратури області в судовому порядку визнано недійсним розпорядження Черкаської райдержадміністрації про передачу у власність громадян земельних ділянок, які містили у своєму складі ліси, в адміністративних межах Геронимівської сільської ради для дачного будівництва.

За позовом прокурора відповідне розпорядження судом визнано недійсним, оскільки цільове призначення землі для передачі у приватну власність здійснено з грубим порушенням земельного і містобудівного законодавства.

У подальшому з метою поновлення порушених інтересів держави Черкаська місцева прокуратура звернулась до суду за витребуванням незаконно отриманої земельної ділянки з чужого незаконного володіння.

Черкаським районним судом у задоволенні позову прокурора відмовлено.

Не погоджуючись з таким рішенням та продовжуючи відстоювати державні інтереси, прокуратурою області до Черкаського апеляційного суду скеровано апеляційну скаргу, за результатами розгляду якої рішення Черкаського районного суду скасовано, постановлено нове – про задоволення позову прокурора.
24.12.2019 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter