За незаконну порубку дерев судитимуть двох жителів Драбівського району, - прокуратура

За незаконну порубку дерев судитимуть двох жителів Драбівського району, - прокуратура Драбівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки лісу.

Установлено, що жителі Драбівського району, у вересні 2019 року, використовуючи бензопилу, здійснили незаконну порубку декількох дерев вільхи на території «Прохорівського лісництва», розташованому в адміністративно територіальних межах Білоусівськоїсільської ради Драбівського району, чим заподіяли істотну шкоду державі на суму майже 100 тис. грн.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів 2 особам 19.12.2019 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 246 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, підозрюваним загрожує покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.
23.12.2019 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter