У Черкасах завершують масштабний ремонт головного каналізаційного колектора (відео)

За інформацією КП "Черкасиводоканал", головний каналізаційний колектор по вул. Чигиринській залягає на глибині 6-8 метрів і транспортує 70% усіх міських стоків до очисних споруд. Збудований він у 60-х роках минулого століття. Через тривалий термін експлуатації, дію газової корозії та наявність високого рівня ґрунтових вод колектор майже повністю вийшов з ладу. Досі на цій мережі усували аварії мало не щодня.

Для модернізації колектора були залучені кредитні кошти Світового банку. Загальна вартість виконання робіт 119 млн грн. Роботи розпочалися у 2017 році. Підрядна організація працювала у досить складних умовах. Проте висока кваліфікація і досвід працівників черкаського водоканалу та підрядної організації, а також застосування сучасних матеріалів та техніки забезпечили належну якість виконання робіт відповідно до нормативних технологічних вимог.

Загалом було оновлено 3700 метрів головної каналізаційної артерії міста.Варто зазначити, що черкаський водоканал перший в Україні провів таку масштабну реконструкцію мереж водовідведення. В результаті термін експлуатації колектора продовжений як мінімум ще на півстоліття.
19.12.2019 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter