У Смілянському районі чоловіки. що незаконно вирубали ліс, чинили опір екологічним інспекторам та пошкодили їхнє майно

Під час документування незаконної вирубки дерев одним із фермерів Смілянського району вчинено опір працівникам Держекоінспекції та пошкоджено засіб стільникового зв’язку (мобільний телефон). Про це інформує начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

У черговий раз, здійснюючи рейдові перевірки, 28 листопада цього року державними інспекторами виявлено факт ще однієї незаконної рубки лінійних захисних насаджень в адмінмежах Ротмистрівської ОТГ Смілянського району, вздовж автодороги Умань-Сміла.
У Смілянському районі чоловіки. що незаконно вирубали ліс, чинили опір екологічним інспекторам та пошкодили їхнє майно

«На гарячому» затримано трьох найнятих «горе-фермерами» осіб, які для незаконного розширення орних площ одного з місцевих фермерів, здійснювали вирубку дерев, спалювання порубкових решток і на момент приїзду інспекторів встигли зрізати 103 здорових дерева. Жодних документів, які б підтверджували законність даної вирубки, не надані, а натомість, створився опір на законні дії держінспекторів.

Крім того, «на допомогу» у «боротьбі» з державними інспекторами одразу ж прибули ще 6 осіб-«друзів» на 4 автівках. Під час сутички спеціалістами Інспекції була спроба зафіксувати відео даного випадку, проте засіб відеофіксації зловмисники пошкодили, вирвавши його із рук інспектора та розбивши об асфальтне покриття. З приводу даного факту готовиться окрема заява про вчинення злочину «Опір представникові влади» та пошкодженню майна.

Під час огляду місця події було вилучено речові докази – знаряддя скоєння правопорушення (бензопили). Також спеціалістами Держекоінспекції обраховано нанесені збитки лісовому господарству, загальна сума якої становить 109 тис. 370 грн.

На місце події інспекторами викликано слідчо-оперативну групу Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області для фіксації місця події.

Матеріали за даним фактом та знаряддя незаконного добування деревини передано до правоохоронних органів з метою притягнення винних осіб до відповідальності.
02.12.2019 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter