До Всесвітнього дня домашніх тварин у ЧДТУ створили серію благодійних лістівок

До Всесвітнього дня домашніх тварин у ЧДТУ створили ексклюзивну серію зворушливих благодійних листівок. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
До цього дня студентська рада Черкаського державного технологічного університету зібрала 3000 гривень на допомогу тваринам, які поки що не мають дому. На чолі з головою студентської ради Юлією Загоровською, група студентів побувала у черкаському притулку для тварин і зняла проникливе відео – як зворушливо виглядають цуценята і собаки, і як неймовірно вони раді кожній людині, що могла б забрати їх додому.
До Всесвітнього дня домашніх тварин у ЧДТУ створили серію благодійних лістівок

Під час «уроку доброти», що пройшов у ЧДТУ, Юлія Загоровська констатувала, що спілкування із тваринами надзвичайно надихає і заряджає емоційно – і закликала студентів скористатись запрошенням волонтерів відвідувати притулок у вихідні дні для прогулянок із тваринами, яким дуже не вистачає такого спілкування.

Завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ Наталія Романенко та викладачка кафедри Олена Галицька зазначили, що творчі студенти не вперше створюють мистецькі виставки та проводять аукціони для благодійності. Адже, якщо не кожен може дозволити собі взяти з вулиці тварину, то допомогти благодійністю – це дуже доступно і навіть обов’язково для кожної людини, що вважає себе свідомою і розвиненою особистістю. Цього разу студенти створили до 40 листівок, частину яких було миттєво продано для допомоги безпритульним тваринам, а решта буде продаватись у ветеринарних клініках, де перебувають тварини, забрані волонтерами з вулиці для допомоги та пошуку їм нового дому.
До Всесвітнього дня домашніх тварин у ЧДТУ створили серію благодійних лістівок

Президент Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька та керівник Черкаського міського товариства захисту тварин «Друг» Валентина Калініна розповіли студентам, чому жорстокість до тварин насправді означає жорстокість до людей, і як люди дають звершитись жорстокості, сотнями проходять поряд із думкою: «хтось інший йому допоможе», про те, наскільки цінними для людей насправді є тварини і наскільки незамінним для життя і здоров’я людини спілкування з тваринами.
28.11.2019 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter