2019 року в лісах Черкащини інспектори склали 130 протоколів про порушення правил полювання

2019 року в лісах Черкащини інспектори склали 130 протоколів про порушення правил полювання Як інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, працівники державної лісової охорони та єгерської служби лісгоспів Черкащини протягом цього року склали 130 протоколів на браконьєрів та порушників правил полювання, з них 94 протоколи – з початку сезону полювання. Загалом минулими вихідними понад 300 мисливців перевірила єгерська служба держлісгоспів у ході рейдів.

За словами Володимира Рибалки, завідувача сектору мисливського господарства обласного управління, це є результатом ефективного проведення численних рейдів з охорони державного мисливського фонду. Так, з початку 2019 року по області працівниками лісогосподарських підприємств, з метою виявлення порушників правил полювання, було проведено 1027 рейдів. Приміром, тільки протягом минулих вихідних мисливствознавцями та єгерською службою держлісгоспів у ході рейдів було перевірено понад 300 мисливців.

Серед виявлених найбільш поширених порушень – відсутність у мисливців документів, передбачених ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», полювання в заборонених місцях та в недозволений час.
26.11.2019 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter